Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

X-SAUCE olej Eco Lube with wax dry+wet 125ml

3120
Prověřený španělský olej vhodný do suchých i mokrých podmínek! Jeden olej na vše!

 

Základem je kvalitní olej s vysokým obsahem PTFE pro maximální snížení tření achemickém složení, které nám výrobce nechce prozradit. Druhou důležitou složkou je vosk, který vytvoří film, pod který se nedostanou nečistoty a voda. Tím pádem je olej delší dobu fuknční a je možné jej použít i do tak kontrastních podmínek jako je sucho/mokro.

---------------

Důležité upozornění:

1. Poprvé, kdy je řetězec mazán X-Sauce EcoLube, je vhodné velkoryse aplikovat mazivo tak, aby vosk dobře pronikl mezi nýty řetězu.
2. Po několika aplikacích zkontrolujete, zda řetězec pokaždé funguje lépe a lépe. Vosk, na rozdíl od olejů, potřebuje vytvořit suchou vrstvu mazání s vloženým PTFE, který ochrání řetězec a prodlužuje dobu jeho využití.
3. Nemíchejte s jinými oleji. Olej se rozpustí a zničí vrstvu vytvořeného suchého vosku. Pak musíte vše znovu vyčistit a vosk od začátku nanášet.
4. Neaplikujte X-Sauce EcoLube těsně před jízdou na kole. Jak je uvedeno v bodě 3, je lepší mazat předcházející den tak, aby řetězec byl zcela suchý v okamžiku, kdy vyjedete. Pokud vyjedete s mokrým mazivem, přilákáte na řetěz stejnou nečistotu jako normální olejové mazivo a jeho životnost bude kratší.

Návod k použití:
Očistěte řetězec od jakéhokoli předchozího maziva. Pro tento účel použijte odmašťovadla, vyhýbejte se benzínu, protože zanechává stopy mastnoty. Před aplikací nechte zcela uschnout.
2. Osušte X-Sauce EcoLube, dokud nezkontrolujeme, zda všechny nýty řetězu mají bělavý povlak. Neodstraňujte přebytek a nechte jej zcela vyschnout.
3. Při návratu z vyjíždky očistěte řetězec suchým hadříkem, abyste odstranili prach a nečistoty, které může mít řetězec. Opět namazat a nechat uschnout; řetězec bude připraven pro další výjezd.

Nové

125ml

ID:3120
0 EUR
skladem