Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, BH bikes, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack

Novinky

NOVINKA HAVEN SOFTIES

Nově skladem super pohodlné a krásně měkké návleky na ruce HAVEN SOFTIES v neutrálních i super veselých barvách. Zaručeně doladíte ke kolekci oblečení Haven. Více info zde.

SLEVA CAMONE

Právě jsme pro vás zlevnili sportovní Full HD kameru CamOne Infinity ... zde.

RUKAVICE SINGLETRAIL

Máte kraťasy, kalhoty nebo helmu Singletrail? Můžete ji doplnit i rukavicemi stejné řady a designu, které jsme naskladnili. A pokud ještě nic z této řady nemáte, nevadí. Rukavice se hodí i k jiným našim produktům.

KATALOGY 2017

Katalogy 2017 konečně dorazily. Rádi Vám je pošleme společně s Vaší objednávkou. Kdo máte zájem, napište to do poznámky v objednávce, katalog přihodíme do balíčku.

Přilby SINGLETRAIL

Přilba SINGLETRAIL - hluboká přilba pro vyznavače freeridu, v zářivých barevných kombinacích, s matným povrchem ... objednávejte zde.

KOLEKCE OBLEČENÍ SINGLETRAIL

Novou řadu oblečení značky HAVEN pod názvem SINGLETRAIL spojuje inovativní způsob odvětrání, veselé barvy, nápaditý design a celková hravost. Kolekce zahrnuje pánské a dámské kraťasy a dlouhé kalhoty v několika barevných variantách.

Přilby TOLTEC II

Přilby Toltec skvěle padnou a ve verzi Toltec II je také skvěle doladěný design. Vybírejte zde. Pokud ale chcete něco trochu jiného, než mají ostatní, můžete si přilbu doladit podle svého. Máme v nabídce příslušenství, s kterým si přilbu můžete sestavit podle vašich představ - detaily najdete zde.
Celkem: 118
|< << 1 2 3 4 5 6 7 >> >|