Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Novinky

Novinky

Sněžnice MORPHO

Počasí přeje zimním sportům a vzhledem k omezením, která jsou platná, nezbývá moc možností, jak toho využít. Sněžnice jsou ale pořád IN. Máme skladem posledních pár kusů francouzských sněžnic MORPHO, takže pokud přemýšlíte nad jejich koupí, rozhodně neotálejte. Další budeme mít až 16.2. a navíc budou bohužel za vyšší ceny (výrobce navýšil od naší poslední objednávky cenu a to dost výrazně, tak na to bohužel také musíme reagovat).

Takže rychle klikněte sem a objednávejte.

INVENTURA

Od 2.11. do 8.11. nebudeme expedovat objednávky z důvodu inventury.

Děkujeme za pochopení.

Přilba RANGER

Další recenze je na světě - časopis Cykloservis a jeho internetová verze www.cykl.cz se tentokrát rozhodli vyzkoušet naši přilbu RANGER. Vše se dočtete zde

KATALOG 2020-21

Chceš být jedním z vyvolených, kdo dostanou tištěný katalog HAVEN 20-21, který přináší spoustu novinek i osvědčených modelů pro milovníky sportu a pohodlného funkčního oblečení?

 

Více informací.

Recenze přilby HAVEN CHALLENGER

Člen našeho Haven teamu, nadějný jezdec a šikovný mladý muž Vám přiblíží integrální přilbu Haven Challenger s odnímatelným chráničem obličeje. Co si o přilbě myslí a jak se mu líbila testovací jízda, se dozvíte ve videu v tomto příspěvku.

 

Více informací.

Challenger v Cykloservisu

I v tomto vydání přináší časopis Cykloservis a jeho webová verze www.cykl.cz recenzi našeho produktu. Tentokrát se jedná o přilbu HAVEN CHALLENGER. Více se dočtete zde.

ANACONDA FIT

Oblíbené pěnové výplně bezdušových kol Barbieri ANACONDA nyní v duších. Více info a detaily naleznete zde

Doskladnění přileb

Dnes přišla nová zásilka přileb Toltec, Vision Future a Endurance Lite.

Celkem: 81 načítat automaticky
Země doručení: US
Nahoru