Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Michal Francke tentokrát pod bednou

I když se Michalu Franckemu o tomto víkendu / 11.8.2019/ v Mimoni nedařilo tolik jako v předešlých víkendech, tak i přes technický problém (přetržený řetěz) skončil na 4. místě. Což po 2minutovém náskoku před všemi dost zamrzí, ale i tak opět předvedl pěkný výkon.
Gratulujeme!

Další úspěch Michala Franckeho

Velký úspěch našeho dalšího týmového člena MICHALA FRANCKEHO... Na ČP v Xteře v Mostu se umístil 1. ve své kategorii a 3. celkově!...Haven team má opravdu nadané a šikovné sportovce...Jsme na ně velmi pyšní!

 

Více.

HAMRMAN 2019

HAMRMAN 2019

Zveme Vás na závody HAMRMAN 2019, které se konají tento víkend. Pokud jste se nestihli přihlásit do závodu, přijďte alespoň závodníky podpořit jako diváci. Více info najdete zde

MTBO 5 DAYS

MTBO 5 DAYS

Další z HAVENem podporovaných závodů se konal v Plzni. Jednalo se o další ze závodů Českého poháru v MTBO a to 5 DAYS, kdy se během pěti dní zúčastnilo závodů téměř 800 účastníků v několika kategoriích. Report ze závodů najdete zde

Ruská ruleta 2019

Ruská ruleta 2019

Ve dnech 13. a 14. 6. se konal další ročník Ruské rulety - cyklistického orientačního závodu dvojic v okolí Bakova nad Jizerou. O tom, jak se závod vydařil se dočtete ve vtipné reportáži Petra Prunera zde

Více.

Červovskej ultratrail

Červovskej ultratrail

8.6. 2019 se koná další ze závodů, které podporujeme. Je to Čertovskej ultratrail, který je také nominačním závodem na MS v ultratrailu. Můžete si vybrat ze dvou tras - 66,6 a 33,3 km. Počasí snad bude přát, tak doražte závodit nebo fandit.

VOKOLOPOLE Březno

VOKOLOPOLE Březno

A ještě jedna akce na tento víkend v okolí Mladé Boleslavi - přijďte s dětmi všeho věku na dětský cyklistický přespolní závod. Tento víkend se koná již 9. ročník a pro děti jsou připraveny různě náročné tratě podle věku.

Celkem: 112
|< << 1 2 3 4 5 >> >|