Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Haven párty 2017

Haven párty 2017 Tak jako každý rok se minulý týden uskutečnila ukončovací párty k našemu seriálu závodů HAVEN MTB series.
Více.

Ondra Petr mistrem světa!

Ondra Petr mistrem světa!

Po tvrdém boji s vysokými teplotami, vlhkostí, vlnami a mazlavým blátem se stal Ondra Petr Mistrem světa v XTERRA triatlonu na Havajském Maui ve své kategorii.

Více.

ONDRA PETR na MS XTERRA HAWAII

ONDRA PETR na MS XTERRA HAWAII

Po kvalifikaci našeho teamaka Ondry Petra na MS v XTERRA triatlonu na HAWAII je potřeba zítra držet pěsti, ať se mu na blátivé trati zadaří!

Více.

Venca Franke na Snow film festu

Venca Francke nám poslal odkaz na upoutávku ke svému dokumentárnímu filmu, který je zařazen mezi hlavní filmy na Snow film festu. Tento film se bude promítat ve více než 200 kinech po ČR a SR. Více.

Jan Francke jako Jánošík

Jan Francke jako Jánošík Jeden z členů HAVEN TEAMU zdolal slovenského Jánošíka. Po neskutečném výkonu obsadil Jan Francke třetí místo .... BOMBA!!! Více.

Pohár města Bakova nad Jizerou

Pohár města Bakova nad Jizerou A je to tady. Poslední závod sezóny Haven MTB Series se nám blíží. Andrea Arnoldová na nás myslí a tak nám poslala pozvánku. Uvidíme se tam???
Více.
Celkem: 85
|< << 1 2 3 4 5 >> >|