Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, BH bikes, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Celkem: 8

Novinky ze závodů:

Enduro serie KLÍNY

Enduro serie KLÍNY Ne každý den se úplně zadaří. O tom se přesvědčil i Přemek Tejchman ... Více.

Pětidenní orientační závody přilákaly do Plasů cyklisty z celého světa

Pětidenní orientační závody přilákaly do Plasů cyklisty z celého světa Ve dnech 5.-9. července se v Plasech na Plzeňsku konaly pětidenní mezinárodní etapové závody v MTBO (orientační závody horských kol). Na bezmála sedm stovek bikerů z několika kontinentů včetně Austrálie čekaly čtyři individuální etapy na různých tratích a orientační závod tříčlenných štafet. Více.

Další závod MTBO, tentokrát na pašerácké stezce

Další závod MTBO, tentokrát na pašerácké stezce V sobotu 17. a neděli 18. června se v Lipové u Šluknova uskutečnil 7. a 8. závod Českého poháru MTBO. Pořadatelé z Klubu orientačního běhu Děčín připravili ve spolupráci s německým klubem OL-Team Wehrsdorf dvě soutěžní etapy pro více než 300 závodníků z Česka a Německa. Více info, výsledky a fotogalerii naleznete zde
Více.

Velká cena Lafarge - Cmunt zářil na trati i na stupních vítězů

Velká cena Lafarge - Cmunt zářil na trati i na stupních vítězů Přes dvě stovky cyklistů se postavili na start závodu Velká cena Lafarge v prostoru před čížkovickou cementárnou. Tento již tradiční závod měl jako vždy skvělou organizaci a atmosféru. přinášíme report z http://primabehy.cz/velka-cena-lafarge-cmunt-zaril-na-trati-i-na-stupnich-vitezu-v-zenach-nejlepsi-vapenikova Více.
Celkem: 72
|< << 1 2 3 4 5 >> >|