Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
HAVEN, X-SAUCE, SLIME, MORPHO, JETBLACK, ÜLAC

AIRHOLE

Značka AIRHOLE facemask, vznikla v roce 2006 v Whistler BC a patří pod křídla Endeavor snowboards dezign. Snowboardisté Kale Stephens a Chris Brown, chtěli zbytek obličeje který nezakrývaly brýle, chránit před nepříznivými podmínkami počasí, jako je štiplavý vítr, mráz a silné slunce.

Obyčejné šátky, kterými si zakrývali obličej, byly příliš nepohodlné.Šátky neměly ty správně funkční tvary a protože neměly dýchací otvor, byly hned vlhké.

V tu chvíli oba přišli s návrhem, vymyslet něco lepšího, v čem by se lépe cítili. Kale-ova babička měla šící stroj, na kterém začali šít dohromady první model Airhole. Aby facemask byly pohodlné, dali jim speciální střih, který kopíruje obličej s nosem. dále pak udělali dýchací otvor. V poslední fázi dodali šátkům díky suchým zipům punc praktičnosti a jednoduchsti zavazování. Od té chvíle se stal AIRHOLE Ninja Facemask světovou jedničkou nejen na snow scéně, ale i v Hip hop a Graffiti stylu, díky svému pestrobarevnému dezignu.

Do nabitého Airhole teamu patrí snowboardoví zabijáci, Mark Frank Montoya, Nico Droz, Eero Niemela, Trevor Andrew a mnoho dalších.

HAVEN JetBlack MORPHO Slime Ülac X-SAUCE
Země doručení:
Nahoru