Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack
Přihlášení uživatele
E-mail:
Heslo:
 
Zapomněli jste heslo?

Získejte více zboží za Vaše objednávky!

(do tohoto programu jste zařazeni automaticky, nemusíte se nikde přihlašovat)

Každá Vaše objednávka se počítá. Získejte nyní více zboží za Vaše nákupy.

Během jednoho kalendářního roku (1.1. - 31.12.) se Vám budou načítat všechny objednávky na eshopu. Dle výše součtu všech odebraných objednávek budete mít nárok na výběr zboží zdarma v určité hodnotě*. Po přihlášení na eshop uvidíte za kolik jste v daném roce nakoupili, informaci jaká částka Vám chybí pro získání další hranice bonusu pro získání zboží zdarma a také jaké tyto hranice jsou.

Příklad: Za celý rok objednáte zboží za 7.300 Kč vč. DPH. Jedná se o nákup nad 5.000 Kč, máte tedy nárok na výběr zboží v hodnotě 500 Kč zdarma.
Pokud budete chtít dosáhnout další hranice, tedy 10.000 Kč, stačí dokoupit zboží za 2.700 Kč a budete mít nárok na zboží zdarma v hodnotě 1.000 Kč.

Zboží bude možné odebrat kdykoliv během měsíce ledna.

V případě, že máte nárok na výběr zboží zdarma, odešlete nám samostatnou objednávku. Do poznámky uvedete, že se jedná o výběr zboží z Vašeho BONUSU. Váš Bonus prosím vyberte jednou objednávkou naráz.

Tímto bonusovým programem chceme poděkovat našim spokojeným zákazníkům za přízeň v průběhu celého roku. Děkujeme!

Jedinou vyjímkou, na kterou se bonusový program nevztahuje je nákup jízdních kol BH. Tento nákup výši bonusu neovlivňuje.

Nahoru