Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Novinky

Novinky

Tunely pro Vás zdarma

Děkujeme Vám za podporu v těchto časech a rádi bychom nějak ocenili Váš zájem o naše zboží. Všimli jsme si, že v poslední době jsou velmi časté objednávky tunelů (patrně jako improvizovaná rouška). Proto nyní ke každé objednávce na www.haven.cz dostanete od nás zdarma tunel dle Vašeho výběru ... za každých 1.000Kč (obchodníci 2000Kč + DPH) si můžete vybrat 1 tunel z naší nabídky. Vámi vybraný tunel (případně tunely při vyšší objednávce) napište do poznámky, bude Vám přidán do zásilky zdarma.

Více informací.

Challenger v Cykloservisu

I v tomto vydání přináší časopis Cykloservis a jeho webová verze www.cykl.cz recenzi našeho produktu. Tentokrát se jedná o přilbu HAVEN CHALLENGER. Více se dočtete zde.

OMEZENÍ PROVOZU

Vážení zákazníci. Provozovna v Sukoradech je nyní uzavřena, slouží pouze jako výdejní místo e-shopu pro předem objednané a uhrazené objednávky. Dále upozorňujeme zákazníky, že není možné odesílat zboží na dobírku, přepravní služby toto nyní neumožňují (platit lze online platbou nebo dopředu převodem). Děkujeme za pochopení.

ANACONDA FIT

Oblíbené pěnové výplně bezdušových kol Barbieri ANACONDA nyní v duších. Více info a detaily naleznete zde

Doskladnění přileb

Dnes přišla nová zásilka přileb Toltec, Vision Future a Endurance Lite.

Bunda CITYR-ID

Recenzi bundy HAVEN CITYR-ID přinesl časopis Cykloservis a jeho webová verze www.cykl.cz ... najdete ji zde

HAVEN PLAVECKÝ KEMP

Chystáme pro Vás plavecký kemp zaměřený na výuku a zdokonalení plaveckého způsobu kraul, zlepšení citu pro vodu a v rámci plavecké všestrannosti i nácvik ostatních způsobů.

Více informací.

Stany za dotovanou cenu

Pro obchodníky a sportovní týmy nabízíme možnost dodání kvalitního nůžkového stanu s ocelovou konstrukcí a plachtami s logy HAVEN za dotovanou cenu. Více info zde

 

Celkem: 77 načítat automaticky
Nahoru