Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

HAVEN plavecký víkend

HAVEN plavecký víkend

11.1.-13.1. 2019 spolupořádáme v libereckém bazénu nabitý plavecký víkend pod vedením triatlonové a ultramaratonové legendy Jan Venca Francke ... kdo se chce zlepšit v kraulu, příp. seznámit s dalšíma nadšencema pro triatlon, více informací najde na www.haven.cz/kemp. Ideální čas pro uvědomění si vlastních chyb pomocí videozáznamů a dostatek času pro nápravu před prvními závody!

Nabitý plavecký víkend pod vedením Jana Franckeho - univerzální sportovec věnující se především extrémním triatlonům a ultramaratonům. Bývalý reprezentant v olympijském triatlonu a závodní plavec. Patří stále do absolutní české špičky v XTERRA triatlonu. Jako trenér plavání a triatlonu působil několik let v Austrálii, Kanadě a USA.

Kemp je zaměřený na výuku a zdokonalení plaveckého způsobu kraul, zlepšení citu pro vodu a v rámci plavecké všestrannosti i nácvik ostatních způsobů.

Především je kemp určen pro triatlonové nadšence, at už začátečníky, tak velmi pokročilé závodníky. Technika v plavání hraje obrovskou roli a je třeba jí neustále vylepšovat a udržovat.
Tento kemp je zároveň vstupní branou pro případné zájemce o závody v triatlonu, ať už začínající či pokročilé – plánujeme rozšíření triatlonového HAVEN teamu.

Země doručení: US
Nahoru