Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

David Zadák na Endurosérii

Náš ambasador David Zadák v akci!...Závody Endurosérie zajel v oblíbených kraťasech ENERGIZER...Jsme rádi, že můžeme tohoto výborného jezdce, nejen materiálně,podporovat!...Tak ať se i nadále daří;-)

Více informací.

Marek Čumpelík na bedně

"Haveňácký" Marek Čumpelík a jeho opět povedený terenní triatlon v Dřevěnicích ... Gratulujeme k třetímu místu a držíme pěsti, ať se i nadále daří!

 

Více informací.

HAMRMAN 2020

I v letošním ročníku jsme opět partnersky, tento oblíbený triatlon, podpořili...Přijeďte si zazávodit, nebo zafandit výborným sportovcům - HAMRMAN 11.-12.7.2020

Vyskeřský handicap Skalák 2020

V sobotu 27. června 2020 uspořádal AMK Vyskeř v AČR již XIV. ročník cyklozávodu VYSKEŘSKÝ HANDICAP SKALÁK 2020...My jsme tento závod s radostí sponzorsky zaštítil...
Závodilo se na trati "A-Hobby" v délce 3,8 km s převýšením 150 metrů, která se jela jako "časovka" a na trati "B-Sport" v délce 8,2 km s převýšením 300 m, podle rozestupů z "A", tzv. Gundersen...
Vítězům i všem zúčastněným gratulujeme a těšíme se na další ročník...

Více informací.

Max Adami v kalhotech Singlertail Long


Není nad to, si jen tak povyskočit...Jako například náš ambasador MAX ADAMI, který si rád poskočí v našich kalhotech SINGLETRAIL LONG.

Max Adami nový člen našeho týmu

Vítáme v našich sportovních řadách nového týmového člena Maxe Adamiho...Minulý víkend nás již prezentoval na Blinduro Fall 2019 a nedopadl vůbec špatně!...Skončil na bedně (na 3. místě) spolu s Přemkem Tejchmanem a Frantou Žílákem...Gratulujeme!

Wintermann 2019

Poutavé počteníčko od našeho týmového člena Jana Venci Franckeho o WINTERMANOVI 2019 ... zde

Celkem: 129 načítat automaticky
Země doručení: US
Nahoru