Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Vyskeřský handicap Skalák 2020

V sobotu 27. června 2020 uspořádal AMK Vyskeř v AČR již XIV. ročník cyklozávodu VYSKEŘSKÝ HANDICAP SKALÁK 2020...My jsme tento závod s radostí sponzorsky zaštítil...
Závodilo se na trati "A-Hobby" v délce 3,8 km s převýšením 150 metrů, která se jela jako "časovka" a na trati "B-Sport" v délce 8,2 km s převýšením 300 m, podle rozestupů z "A", tzv. Gundersen...
Vítězům i všem zúčastněným gratulujeme a těšíme se na další ročník...

Více informací.

Max Adami v kalhotech Singlertail Long


Není nad to, si jen tak povyskočit...Jako například náš ambasador MAX ADAMI, který si rád poskočí v našich kalhotech SINGLETRAIL LONG.

Max Adami nový člen našeho týmu

Vítáme v našich sportovních řadách nového týmového člena Maxe Adamiho...Minulý víkend nás již prezentoval na Blinduro Fall 2019 a nedopadl vůbec špatně!...Skončil na bedně (na 3. místě) spolu s Přemkem Tejchmanem a Frantou Žílákem...Gratulujeme!

Wintermann 2019

Poutavé počteníčko od našeho týmového člena Jana Venci Franckeho o WINTERMANOVI 2019 ... zde

Mohelnický bikový maraton

Mohelnický bikový půlmaraton je úspěšně za námi...ceny od nás rozdány, a my doufáme, že jsme udělali vítězům radost...Příští rok se opět těšíme!

 

Mistrovství ČR v MTBO sprintu a štafetách

Více než tři stovky závodníků dorazily během prvního zářijového víkendu do Kačice u Kladna na Mistrovství České republiky v MTBO sprintu a štafetách, na kterém se partnersky podílíme.
Nejúspěšnějšími jednotlivci byli vítězové sprintu Veronika Kubínová a Kryštof Bogar. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme a přejeme ať se i nadále daří.

Nabitý víkend Haven teamu

Minulý víkend byl pro naše týmové jezdce velmi nabitý a různorodý!...Bikoví týmáci jeli HAVEN MTB SERIES - Pohár Bakova a triatlonisti se zúčastnili triatlonu POHODÁŘ v Doksech....Některým cinkla medajle a jiní zůstali těstě pod bednou...Ale důležité je se zúčastnit a užít si prima sportovní den!...Všem gratulujeme!

Celkem: 125 načítat automaticky
Země doručení: US
Nahoru