Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Nabitý víkend triatlonistů

Pěkný report z nabitého víkendu nám poslal Marek Čumpelík

Začneme hezky sobotou. Volba padla na krásný závod v Lužických horách. Jednalo se o Kytlický minitriatlon o vzdálenostech 500 m plavání, 22 km MTB, 7 km běhu. Celý den se střídalo počasí chvíli pršelo a chvíli ne. Posuneme se k závodu, 20 min po první vlně jsem v neoprenu odstartoval do plavecké části, která byla tříkolová. Plavání se celkem povedlo, trvalo mi necelých deset minut, mezi jednotlivci to dalo na 4. místo. Po depu jsem vyrazil na 22 km MTB, což pro mě byla spíše individuální časovka. Technika v podstatě žádná, ale stále se střídají asfaltky a šotolinky. Netrvá to ani hodinu a jsem znovu v depu. Po hodině a pár minutách se vrhám do běhu. První 3,5 km ubíhají dobře. pak mě chvíli trápí křeče. Pak se opět rozbíhám za 36 minut a nějaké drobné jsem v cíli, Celkový čas je 1:42:30. Od minulého roku zlepšení 7 minut. Celkově jsem 18. a v kategorii 1.
V neděli se konal triatlon v nedaleké Mimoni. Tentokrát to byly kratší vzdálenosti 500 m plavání, 16 km na kole a 4 km běhu. Plavalo se v místním koupališti dva a půl okruhu. Z vody lezu na 12. místě a během prvního ze dvou cyklistických okruhů se spojuji do dvojice. Během druhého kola se naše skupina rozšiřuje na pětici, ve které dojíždíme do depa. Vybíhám do 4km běhu rozděleného na dva okruhy. Běh vede parkem a docela ubíhá. Nakonec se po 1 hodině a necelých dvou minutách objevuji v cíli na 13. místě celkově, 5. v kategorii do 23 let a 2. v kategorii do 18 let.