Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Max Adami v kalhotech Singlertail Long


Není nad to, si jen tak povyskočit...Jako například náš ambasador MAX ADAMI, který si rád poskočí v našich kalhotech SINGLETRAIL LONG.

Max Adami nový člen našeho týmu

Vítáme v našich sportovních řadách nového týmového člena Maxe Adamiho...Minulý víkend nás již prezentoval na Blinduro Fall 2019 a nedopadl vůbec špatně!...Skončil na bedně (na 3. místě) spolu s Přemkem Tejchmanem a Frantou Žílákem...Gratulujeme!

Wintermann 2019

Poutavé počteníčko od našeho týmového člena Jana Venci Franckeho o WINTERMANOVI 2019 ... zde

Mohelnický bikový maraton

Mohelnický bikový půlmaraton je úspěšně za námi...ceny od nás rozdány, a my doufáme, že jsme udělali vítězům radost...Příští rok se opět těšíme!

 

Mistrovství ČR v MTBO sprintu a štafetách

Více než tři stovky závodníků dorazily během prvního zářijového víkendu do Kačice u Kladna na Mistrovství České republiky v MTBO sprintu a štafetách, na kterém se partnersky podílíme.
Nejúspěšnějšími jednotlivci byli vítězové sprintu Veronika Kubínová a Kryštof Bogar. Všem vítězům i zúčastněným gratulujeme a přejeme ať se i nadále daří.

Nabitý víkend Haven teamu

Minulý víkend byl pro naše týmové jezdce velmi nabitý a různorodý!...Bikoví týmáci jeli HAVEN MTB SERIES - Pohár Bakova a triatlonisti se zúčastnili triatlonu POHODÁŘ v Doksech....Některým cinkla medajle a jiní zůstali těstě pod bednou...Ale důležité je se zúčastnit a užít si prima sportovní den!...Všem gratulujeme!

1. září na inlajnech kolem Matyldy

Už v neděli 1. září se koná jediný maratón na in-line bruslích v ČR, který již po šesté pořádá Inline Skating Club Praha v Mostě kolem jezera Matylda.

Proběhne zde několik závodů s různou obtížností, trasu si vybere každý - Open Vršanská uhelná maraton - Mistrovství ČR v silničním inline maratonu (42 km), Mosteckej tucet (12 km), dětské závody (500 m - 3 000 m).

Přijďte si tedy zazávodit nebo jen fandit. Počasí má být vydařené a nálada výborná.

Mácháčský pohodář čeká na vás

Zveme Vás na terenní triatlon MÁCHÁČSKÝ POHODÁŘ, kterou organizují členové HAVEN teamu - bratři Franckeové /Venca a Michal/...Tento tradiční triatlon se koná 7.-8.9.2019 na Mácháči v Doksech...Propozice zde ...Těšíme se na Vás!

Bike Babí Léto

O víkendu proběhl další ze závodů Haven MTB Series - Bike Babí Léto 2019. Zde je krátký report od pořadatelů ... Letošní ročník byl nejpovedenější za poslední roky. Nejenže se nám po 2 letech vyhnula noční vichřice a těžká zranění,ale překonali jsme počtem 537 bikerů absolutní historickou účast. Od roku 2013, kdy jsme se přesunuli na rekreační areál Kristýna, každým rokem rosteme a roste také Vaše spokojenost, která nás těší nejvíce...

Nyní Série pokračuje v Bakově nad Jizerou - 7.9.2019 na XC o Pohár Bakova...Biku Zdar!

Celkem: 122 načítat automaticky
Země doručení: US
Nahoru