Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, BH bikes, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Venca Franke na Snow film festu

Venca Francke nám poslal odkaz na upoutávku ke svému dokumentárnímu filmu, který je zařazen mezi hlavní filmy na Snow film festu. Tento film se bude promítat ve více než 200 kinech po ČR a SR. Více.

Jan Francke jako Jánošík

Jan Francke jako Jánošík Jeden z členů HAVEN TEAMU zdolal slovenského Jánošíka. Po neskutečném výkonu obsadil Jan Francke třetí místo .... BOMBA!!! Více.

Pohár města Bakova nad Jizerou

Pohár města Bakova nad Jizerou A je to tady. Poslední závod sezóny Haven MTB Series se nám blíží. Andrea Arnoldová na nás myslí a tak nám poslala pozvánku. Uvidíme se tam???
Více.

Podkrkonošský maraton

Je nám ctí cenami podpořit Podkrkonošský maraton, který se koná 12.8.2017 v Lázních Bělohrad. Na akci bude i stánek HAVEN, kde si můžete prohlédnout, zakoupit téměř vše z naší kolekce! http://www.podkrkonosskymaraton.cz/video/

Přemek Tejchman mistrem ČR

Přemek Tejchman mistrem ČR

Nedělní závod Enduro X Race v Sušici byl vypsán i jako premiérové Mistrovství České republiky, jak ten to závod viděl nejrychlejší ze všech si můžeš přečíst v reportu od novopečeného mistra ČR Přemka Tejchmana ...

Více.

XC HAVEN Svojkovský pohár

Zveme tímto všechny bikerky a bikery, kteří vyhledávají technické tratě, na 11. ročník tradičního XC závodu na Svojkově u Sloupu v Čechách - Svojkovský pohár Haven, který se uskuteční 6.8.2017. Více.
Celkem: 82
|< << 1 2 3 4 5 >> >|