Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, BH bikes, Gipiemme, Recon, CamOne, Airhole, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Jan Francke jako Jánošík

Jan Francke jako Jánošík Jeden z členů HAVEN TEAMU zdolal slovenského Jánošíka. Po neskutečném výkonu obsadil Jan Francke třetí místo .... BOMBA!!! Více.

Pohár města Bakova nad Jizerou

Pohár města Bakova nad Jizerou A je to tady. Poslední závod sezóny Haven MTB Series se nám blíží. Andrea Arnoldová na nás myslí a tak nám poslala pozvánku. Uvidíme se tam???
Více.

Podkrkonošský maraton

Je nám ctí cenami podpořit Podkrkonošský maraton, který se koná 12.8.2017 v Lázních Bělohrad. Na akci bude i stánek HAVEN, kde si můžete prohlédnout, zakoupit téměř vše z naší kolekce! http://www.podkrkonosskymaraton.cz/video/

Přemek Tejchman mistrem ČR

Přemek Tejchman mistrem ČR

Nedělní závod Enduro X Race v Sušici byl vypsán i jako premiérové Mistrovství České republiky, jak ten to závod viděl nejrychlejší ze všech si můžeš přečíst v reportu od novopečeného mistra ČR Přemka Tejchmana ...

Více.

XC HAVEN Svojkovský pohár

Zveme tímto všechny bikerky a bikery, kteří vyhledávají technické tratě, na 11. ročník tradičního XC závodu na Svojkově u Sloupu v Čechách - Svojkovský pohár Haven, který se uskuteční 6.8.2017. Více.

Enduro serie KLÍNY

Enduro serie KLÍNY Ne každý den se úplně zadaří. O tom se přesvědčil i Přemek Tejchman ... Více.
Celkem: 81
|< << 1 2 3 4 5 >> >|