Jsme výhradním dovozcem těchto značek pro ČR a SR:
Haven, Slime, Joe´s, FOSS, Gipiemme, FLR, Recon, CamOne, Jetblack

Podporujeme

Značka Haven se snaží maximálně podporovat závodníky, kluby a také různé závody, poháry, bikefesty, a to v různých bike disciplínách a nejen v nich. Během roku se takto sponzoruje kolem 40 různých závodů, spousta jezdců přímo nebo jen podporou týmů.

Haven je vidět i na vítězích, nezáleží na tom, zda sledujete cross-country, sjezd či BMX.

Podporované akce

Podporovaní závodníci

Novinky ze závodů:

Ruská ruleta

Ruská ruleta Výsledky a fota z dalšího každoročně podporovaného závodu v naší blízkosti. Organizace, zázemí a místo pro bike výborné, určitě Vás zveme i na příští ročník. Fotogalerie zde
Více.

WEBER JIČÍNSKÁ 50tka

WEBER JIČÍNSKÁ 50tka Další ze závodů Haven MTB Series je za námi a my jsme z něj dostali krátký report ...
Více.

Haven MTB Series zahájena

Haven MTB Series zahájena Šťastná 7. sezóna Haven MTB Series je ZAHÁJENA! ...V neděli 22.4.2018 naši Sérii odstartoval oblíbený maraton Bohemie v Novém Boru, a nás pořadatele potěšil letošní zájem a účast na maratonu...Sice nám tam chyběli někteří jezdci, ale Český pohár měl přednost ...První body jsou tedy již rozdány a my se nyní těšíme na další závod, který nás a Vás skvělý bikery a bikerky čeká...Tím bude rychlý a dynamický maraton Tour de Ralsko v Mimoni u České Lípy /12.5.2018/...Těšíme se na Vás, biku Zdar! :-* ;-) Více.

Úspěch na 50 Český ráj

Úspěch na 50 Český ráj

Sponzorovaný jezdec Zdeněk Hendrich a absolutní vítězství v zavodě 50 Český Ráj. Gratulujeme Henďo!
www.50ceskyraj.cz

Více.

Haven párty 2017

Haven párty 2017 Tak jako každý rok se minulý týden uskutečnila ukončovací párty k našemu seriálu závodů HAVEN MTB series.
Více.

Ondra Petr mistrem světa!

Ondra Petr mistrem světa!

Po tvrdém boji s vysokými teplotami, vlhkostí, vlnami a mazlavým blátem se stal Ondra Petr Mistrem světa v XTERRA triatlonu na Havajském Maui ve své kategorii.

Více.

ONDRA PETR na MS XTERRA HAWAII

ONDRA PETR na MS XTERRA HAWAII

Po kvalifikaci našeho teamaka Ondry Petra na MS v XTERRA triatlonu na HAWAII je potřeba zítra držet pěsti, ať se mu na blátivé trati zadaří!

Více.

Venca Franke na Snow film festu

Venca Francke nám poslal odkaz na upoutávku ke svému dokumentárnímu filmu, který je zařazen mezi hlavní filmy na Snow film festu. Tento film se bude promítat ve více než 200 kinech po ČR a SR. Více.

Jan Francke jako Jánošík

Jan Francke jako Jánošík Jeden z členů HAVEN TEAMU zdolal slovenského Jánošíka. Po neskutečném výkonu obsadil Jan Francke třetí místo .... BOMBA!!! Více.
Celkem: 89
|< << 1 2 3 4 5 >> >|